mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Selena se vraća korenima: Ponovo se okuplja ekipa serije “Wizards Of Waverly Place”?!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

Selena se vraća korenima: Ponovo se okuplja ekipa serije “Wizards Of Waverly Place”?! FFN_Gomez_Selena_FF9_FF7_EXC_081914_51505915

Verovali ili ne, prošlo je samo dve godine otkako je Selena Gomez završila snimanje serije “Wizards of Waverly Place”. Od tada joj se desilo mnogo toga, i na privatnom i na poslovnom planu, ali onanije zaboravila svoje početke.




Šuška se da će se Sel ponovo naći na malim ekranima sa svojim kolegama iz ove serije. Naime, Maria Canals-Barrera, koja je glumila Seleninu mamu u “Wizards” sada se vraća sa novom serijom pod nazivom “Cristela”. Ona se nada da će Sel i ostale kolege pristati da se pojave kao gosti u njenoj novoj seriji. “Volela bih da vidim Selenu, Davida Henrieja i Jakea T. Austina. Volela bih da vidim Wizards porodicu nakon mnogo godina kada se ova serija nastavlja”, rekla je ona, te dodala da oni ne bi morali da glume iste likove iz Wizardsa, već neke potpuno nove uloge. “Svi oni imaju mnogo fanova pa bi mi bila čast da gostuju kod mene.”
A na pitanje da li postoji mogućnost za nove epizode serije “Wizards”, ona odgovara: “Znate, nikad ne reci nikad. Otvorena sam za tu mogućnost. Bilo nam je jako zabavno i volela bih da to ponovo radim.”

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu