mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Selena Gomez: Ponosna sam na to što sam Disneyeva devojka!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

Selena Gomez: Ponosna sam na to što sam Disneyeva devojka! Selena-Gomez-4

Dok neke druge zvezde nakon odlaska sa Disneya čak ismevaju taj deo svog života, Selena Gomez kaže kako je jako ponosna na svoj rad na ovoj televiziji kao i na seriju “Wizards of Waverly Place.”
“Bila sam u Wizards of Waverly Place od svoje 14. godine pa dok nisam napunila 18 ili 19 i bogu hvala na tom šou – ona mi je pružila pravu porodicu. Svi ljudi iz serije videli su me u najgorem i najboljem svetlu i mogli su da mi kau šta god požele. Jako sam ponosna na šou. Tačno je, bila sam Disneyeva devojka ali to ne bih menjala nizašta na svetu!”, priča ona za Into the Gloss.

Sel kaže da je 2014. za nju bila vreme odrastanja. “Puno je promena – odselila sam se od roditelja ove godine u svoju kuću. Nekad, da budem iskrena, ne podnosim ovo sve tako dobro kako to ljudi misle. Zato je jako bitno da shvatim šta me to čini da ostanem s nogama čvrstom na zemlji. Što sam starija to sam ponosnija što sam žena u industriji zabave. Kad sam bila mlađa mislim da nisam shvatala koliki je dar biti žena u mojoj poziciji. Želim da osiguram kako koristim svoju moć do kraja… Sve što živim je prelepo, čudno i autentično”, zaključuje ona.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu