mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Selena Gomez:Novi album stiže do kraja godine!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

Selena Gomez:Novi album stiže do kraja godine! FFN_Variet_Event_KMFF_082414_51510400

Selena Gomez zabrinula je svoje fanove kada je u januaru otišla na rehabilitaciju, ali ona obećava da nema razloga za brigu i tvrdi da joj je zdravlje na prvom mestu.
Iako se u medijima spekulisalo da je razlog njenog odlaska na rehabilitaciju zavisnost od narkotika, njen portparol je to demantovao, a pevačica tvrdi da nikada ne bi uradila nešto čime bi ugrozila svoje zdravlje.
“Moje zdravlje je najvažnije. Želim da budem sposobna da radim ono što volim i za deset godina. I želim da ostavim dobar utisak”, rekla je pevačica u intervjuu za nemački Bravo.
Sel je prošle godine otkazala veliki broj svojih koncerata u okviru “Stars Dance” turneje zbog zdravstvenih problema, ali sada obećava da se vraća jača i bolja nego ikada. “Obećavam da ćete pre kraja godine čuti moju novu muziku”, kaže ona sa osmehom na licu, te dodaje da fanovi mogu da očekuju još mnogo novih i uzbudljivih projekata, ali nije želela da otkriva detalje.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu