mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Selena Gomez: Neću glumiti u nastavku filma “Spring Breakers”!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

Selena Gomez: Neću glumiti u nastavku filma “Spring Breakers”! Sipa_00694295_0000051

Selena Gomez nedavno je najavila da će fanove obradovati novim muzičkim projektom, ali pritom istakla i da ne zapostavlja svoju filmsku karijeru.
Međutim, to ne znači da ćemo je gledati u najavljivanom nastavku filma “Spring Breakers”. Glasine o drugom delu ovog akcionog filma, u kojem je Sel glumila sa Vanessom Hudgens, Ashley Benson i Jamesom Francom, pojavile su se još u maju, a Franco je nakon toga na Instagramu istakao da ni on, ni reditelj Harmony Korine, nisu pristali da rade na ovom projektu. Sel kaže da ni ona ne želi da se pojavi u filmu. “To nam nikada nije ponuđeno, tako da nisam ni znala za to dok se nije desilo to sa Jamesom. Tako da ne, to se definitivno neće desiti”, rekla je ona.
Ipak, ne možemo poreći da je Seleni “Spring Breakers” doneo mnogo toga dobrog. Glumac William H. Macy, koji je režirao njen novi film “Rudderless” kaže da je njen glumački talenat primetio upravo u tom filmu.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu