mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pravila reklama!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pravila reklama! Empty Pravila reklama! Sub Nov 24, 2012 10:27 pm

vampire freaks <3

vampire freaks <3
Zlatan član

Ovaj podforum ima i pravila...
1. Ne smete otvarati reklamu ako imate manje od 20 postova na forumu.
2. Ime teme za reklamu vašeg foruma mora biti ime vašeg foruma inače će reklama biti zaključana i poslata u kantu.
3. Sve teme u kojima se ne piše više od 10 dana biće zaključane. Ako vlasnik te teme ne pita admine da je otključaju u roku od 5 dana tema će biti poslata u kantu.
4. Ako ćete da ovde reklamirate forum morate našu reklamu staviti na vaš forum inače će tema biti poslata u kantu.
5. Ako ćete vređati reklamirani forum. Stavite se u kožu člana čiji ste forum kritikovali. Kako bi vama bilo sa toliko kritika? Sigurno ne prijatno...
6. Ako se nećete registrovati nemojte ni komentarisati reklamu! Ako imate neki određeni razlog napišite ga i dajte članu savet da bi to bilo bolje...
7. U jednoj temi može biti reklamiran samo jedan forum! Ako želite sve svoje forume odjednom reklamirati neka naslov teme bude "vaše ime/nadimak forumi".(primer: Anjini forumi)
8. Ako vaša tema bude bačena u kantu ništa vas ne sprečva da otvorite novu ISPRAVNU temu.

http://mermaidmelodybest.serbianforum.info/

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu