mi suicid ocemo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mi suicid ocemo

smrt bajo moj


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hapilly

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hapilly Empty Hapilly Pon Jan 27, 2014 4:58 pm

vampire freaks <3

vampire freaks <3
Zlatan član

---------- 1. deo ----------

* 20 godina se mučim, patim, radim kao luda... dođe mi idiot u život i ode kao da nikada nije ni došao... i dođe novi idiot... i ode idiot... i tako u krug. Tako bih svakog dana mislila,* pisala sam u svoj tamno zeleni dnevnik. Imao je dosta stranica, a svaka stranica je bila obojena različitim bojama koje čoveka ispune radosti i mojim nečitkim i poprilično ružnim rukopisom, kako ako se iko dočepa ovog dnevnika ne sazna šta piše... i konačno, popunjavam zadnju stranicu koja je ujedno bila obojena mojom omiljenom bojom, crnom. Crna je tako super boja. Označava mrak, tamu, tajanstvena je. Opisuje me. Zato i privlačim idiote.... *a sada to i zadnji put pišem. Vreme je za novo poglavlje... ti si samo uspomena koja me je sve vreme mučila. Ti, Edward, Brandon i Louis.* pisala sam sve to naslonjena na školsku klupu. Učenici su prolazili pored mene trudeći se da vide šta pišem, ali kakav mi je rukopis da li bi mogli da vide? Mrmljali su 'Čudakinja', 'Šta li piše?', 'Kakav rukopis...' i takve stvari, ali me to ne pogađa. *Kada bi me Edward pomazio po glavi pa me nežno poljubio, osećala bih se kao u raju. Osećam se kao da sam u raju kada samo mislim o tome... kada bi mi Brandon nežno uzeo ruku i odveo me u park i kupio mi sladoled na štapiću a nakon toga me poljubio i malo me umrljao čokoladom, jer je uvek jeo samo sladoled od čokolade, ne bih znala šta da radim... a kada bi me Louis odveo u restoran i naručio mi špagete sa sosom i ćufte, i to dve porcije, uvek bi uzeli jednu špagetu koju bi smo delili kao na TV-u a nakon toga se poljubili, i bilo nas je baš briga ko nas gleda... kasnije bi me odveo u bioskop gde bi gledali jedan romantičan film... iako ih nije voleo... drhtala bih i dok ovo pišem suze mi idu na oči. Idioti su me voleli. Ali jednog idiota ja volim. Louisa. Nikada ga neću zaboraviti. Jednog dana je otišao na X Factor i kada je turen u jedan sada svetski poznati bend... došao je i rekao 'Melissa, raskidam sa tobom.' i zbog toga ću ga delom voleti a drugim delom mrzeti: izabrao je slavu, novac, mnogo devojaka širom sveta, ta četiri glupa stranca koja su mu sada 'kao braća' i sve to... on je to izabrao umesto mene. Vidim da me ne voli... sada ima drugu devojku... Eleanor... lepša je od mene... višlja je od mene... a možda se ljubi lepše od mene?! Ona je bolja od mene... ali ja ću Louisa zauvek voleti, to nikada neće prestati. Ali on će biti sa Eleanor... zauvek... rodiće tri deteta, kupiti kuću u Beverly Hillsu... a Eleanor? Ona će ga iskorišćavati. Njega i njegov novac... Zato jer kada smo ja i Louis još uvek bili prijatelji on je nju molio da izađe sa njim, ne, ona ga je uvek odbijala. A sada? Sada se ljube gde god stignu. To bih trebala da budem ja. Ne, sve što je lepo kratko traje...* pisala sam u dnevnik i popunila stranicu. Zatvorila sam dnevnik i stavila ga u crnu torbu koja je na sebi imala 2 džepa i srebrne 'bodljice' svuda napred. Uzimala sam svoju srebrnu olovku punu šlokica i stavljala je u svoju sivu pernicu. Krenula sam da zakopčam peretonicu ali me je pogodila košarkaška lopta. Liam koji je igrao košarku je brzo dotrčao do mene i uzeo loptu.
Liam: Jesi dobro Morganova?
Krenula sam da ga ošamarim i kažem 'Pa gledaj gde bacaš loptu, kretenu!' ali onda sam tek primetila nešto. On ima braon oči... prelepe, tamne braon oči. Nasmejala sam se, a onda poželela da ošamarim sebe, a bogami i njega. I ja se ne zovem Morganova, već Melissa...
Ja: Ime mi je Melissa. I da.. dobro sam...
Dodala sam mu loptu a on se nasmejao, onako... idiotski. Toliko osećaja mi se izmešalo, ali jedno sam znala. Zaljubiću se u idiota... a možda već i jesam? A nemam pojma... Ubacila sam peretonicu u torbu i brzo je zakopčala. Naletela sam na Lanu, moju najbolju drugaricu. 
Lana: Eej. Jel te to upravo onaj Liam pogledao??
Ja: Znaš da me ne zanima on...
Lana: ... već Louis. Kada smo kod toga pogledaj!
Brzo mi je pomerila klavu ka terenu za fudbal. Gledala sam i videla jedan dres. Dres koji nisam mogla da verujem da vidim opet... TOMLINSON. Napravila sam facu baš kao na slici. Krenuo je da se okreće ka meni pa sam zaklonila lice svojom kosom, ali me je sve jedno primetio i buljio u mene, a košarkaška lopta ga je udarila u glavu... svi smo se smejali, a on se zacrveneo. Da li od sramote ili zbog toga što me vidi? A sigurno ne ovo drugo. Krenuo je da mi se približava....
Louis: Mel...
Rekao je to Mel tako slatko i stavio svoju ruku na moje rame. To mi ne da da razmišljam, sva se pogubim. Ne, morala sam ostati pribrana. Pomerila sam njegovu ruku i pribrala se.
Ja: Kako te nije sramota da me zoveš Mel?! A gde ti je Eleanor?! U vašoj kući na Beverly Hillsu?!
Louis: Ja... i ona... smo raskinuli.
Došlo mi je da ga ošamarim.
Ja: Pa onda dođeš nazad kod mene, očekuješ da ti se bacim u ruke odmah čim te vidim i kasnije kada nađeš neku lepšu da me opet ostaviš?!
Louis: Ne razumeš...
Ja: E pa mislim da razumem.
Bilo me je baš briga. Ošamarila sam ga i okrenula se. Zadržavala sam suze i promrljala 'On je idiot.' a onda sam slegla ramenima i stavila ruke na lice od sažaljenja na samu sebe... 'Ja volim idiote...'












Ovu priču inače pišem i ovde:
[Only admins are allowed to see this link]
Pa ako hoćete lajkujte Very Happy

http://mermaidmelodybest.serbianforum.info/

2Hapilly Empty Re: Hapilly Pon Jan 27, 2014 8:51 pm

Dora

Dora
Zlatan član

Like sam, a priča ti je *--------------*

3Hapilly Empty Re: Hapilly Uto Jan 28, 2014 12:22 pm

vampire freaks <3

vampire freaks <3
Zlatan član

Hvala ali ako mi na onoj stranici niko ne bude citao ne verujem da cu dalje pisati.........

http://mermaidmelodybest.serbianforum.info/

4Hapilly Empty Re: Hapilly Sre Jan 29, 2014 11:07 pm

Maiden

Maiden
Novi član

Ekstra je,piši daljeeeee Very Happy

http://ask.fm/fiercehellcat

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu